Haber Detayı
25 Eylül 2021 - Cumartesi 17:41
 
Ecz. Volkan Zülaloğlu Iğdır Eczacılar Odası Başkanı Oldu.
13. Bölge Erzurum Eczacılar Odası 24. Olağan Genel kurulununda, Ecz.A.Caner Güven Bölge Başkanı seçildi.
Iğdır Haberi
Ecz. Volkan Zülaloğlu Iğdır Eczacılar Odası Başkanı Oldu.

13. Bölge Erzurum Eczacılar Odası  24 Olağan Genel kurulunu Erzurum Eczacılar odası  binasında yaptı.yoğun ilgi ve katılımın olduğu 2 yılda bir yapılan 13. Bölge Erzurum Eczacılar odası 24 olağan Genel kurulu Divan başkanlığını Ecz.Nazım Karadağ yaptı. Ecz.A.Caner Güven Bölge Başkanı seçildi. 7 bölgeden oluşan(Erzurum,Ağrı,Ardahan,Bayburt,Erzincan,Kars,Iğdır)
13. Bölge Eczacılar odasının ikinci seçimi 22 eylül Çarşamba günü 13.Bölge Eczacılar odası Başkanı A.Caner Güven’inde katılımıyla Iğdır da yapıldı.
Iğdır Eczacılar oda binasında  yapılan seçime tek liste olarak giren Ecz.Volkan Zülaloğlu tüm Eczacıların oy birliğiyle Iğdır eczacılar odası başkan  seçildi.
   Ayrıca 12 Eylül Pazar günü yapılan 13. Bölge Erzurum Eczacı Odası (Erzurum-Ağrı-Ardahan-Bayburt-Erzincan-Kars-Iğdır) Başkanlığı seçimi sonucunda, “Dinamik Eczacı Güçlü Oda” söylemi ile yola çıkan Dinamik Eczacı Birlikteliği (DEBİR) adına aday olan Ecz. A. Caner Güven ve arkadaşları 13. Bölge eczacılar odası başkanlığı görevine  geldi. 
Iğdır’dan bölge yönetim listesine girenler; 
1-Ankara Büyük kongre delegesi seçilen Ecz. Allahverdi Karaca, 
2-Haysiyet divanı üyesi Ecz.Suat Bağcı, 
3- Denetleme kurulu üyesi Mehmet Galitekin seçildiler .
BAŞKAN ZÜLALOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Genel kurul sonrası katılım, ilgi ve kendisini başkan seçen meslektaşlarına teşekkür eden  13. Bölge Erzurum Eczacılar Iğdır Odası  Başkanı Ecz. Volkan Zülaloğlu, yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.
Konuşmasında  birlik mesajları vererek başlayan 13. Bölge Erzurum Eczacılar Iğdır Odası  Başkanı Ecz. Volkan Zülaloğlu şu açıklamayı yaptı, Öncelikle  pandemi döneminde hayatını kaybeden tüm meslek şehirlerimizi Rahmet ve minnetle anıyorum. Zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde mesleki sıkıntılarımızın çözümü için hep birlikte büyük bir Aile ortamında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu görevi bana layık gören tüm meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum
Serhat Birikim Medya guru olarak yeni seçilen Ecz. Volkan Zülaloğlu ve Yönetimine başarılar diliyoruz.
Tebrik etmek için Başkan Volkan Zülaloğlu 0505 312 31 59 
İdris DEMİREL/Iğdır/Serhat Birikim
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ecz., Volkan, Zülaloğlu, Iğdır, Eczacılar, Odası, Başkanı, Oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı