Haber Detayı
09 Ekim 2021 - Cumartesi 15:04
 
Erkan Kılıç, Avcılar Kent Konseyi Başkan Adaylığını Açıkladı
Avcılar Kent Konseyi 20 Eylül'de yapacağı genel kurulunda Avcılar'ın renkli siması Erkan Kılıç adaylığını açıkladı.
İstanbul Haberi
Erkan Kılıç,  Avcılar Kent Konseyi Başkan Adaylığını Açıkladı

Avcılar Kent Konseyi 20  Eylül'de yapacağı genel kurulunda Avcılar'ın renkli siması Erkan Kılıç adaylığını açıkladı.

            Avcılar sahilinde Viran Cafe'da  gazetecilerle yapılan sabah kahvaltılı toplantıda Kent Konseyi adaylığı açıklayan Erkan Kılıç,  Adil, demokrat, hiç bir ayrım yapmadan bütün Avcılar halkını kucaklayarak güçlü bir kent konseyi kadrosuyla Avcılar hizmet edeceğini söyledi.

            Mevcut Avcılar kent konseyi başkanı Turgay Halisçelik’in Kent Konseyinin üye listesinin kendisine verilmediği için sitem eden Kent Konseyi Başkan adayı Erkan Kılıç, 7 Yıldır görev yapan Kente konseyi Başkanı arkadaşımız Avcılar bir hizmet yapmadığı gibi demokratik bir seçimi engellediği için üzüldüğünü dile getirdi.

            Avcılar ilçesinin kentsel dönüşü, deprem, mülteci gibi öncelikli sorunlarının çözülmesine katkıda bulunmak  için aday olduğunu dile getiren Kılıç; Avcılar Kent konseyi şeffaf Avcılar’a hizmet etmek olmalı.  Ben  Avcılar Kent Konseyinin üye listesini istiyorum, Kenti Konseyi Başkanı  bana sadece 55 kuruluşun listesini veriyor. Bütün üyelerin listesini neden verdiğini anlamış değilim. Bu konuyu Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ile paylaşmama rağmen liste halen elimize ulaşmadı diyerek üzüntülerini dile getirdi.

            20 Ekime kadar mutlaka ya bize ulaşsın ya da seçimde oy kullanacak temsilcilerinin listesinin kendisine verilmesi için çağrıda bulunan Kent Konseyi Başkan Adayı Erkan Kılıç, başkan seçilmem halinde Avcılar'aki bütün sivil toplum örgütlerini tek tek dolaşıp kent konseyine üye yapıp, İstanbul'un en güçlü bir kent konseyi olması için çaba göstereceğim dedi.

            Kahvaltılı toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kent Konseyi Bakan adaya Erkan Kılıç,  Yola çıktığımız güçlü kadromuzla 20 Eylül'de yapılacak genel kuruldan  sonra Avcılarda güçlü, sözü edilen, herkesle barışık ve ilçesin sorunlarına duyarlı bir kent konseyi inşa edeceğiz
Burhan AYDIN/Avcılar/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkan, Kılıç,, , Avcılar, Kent, Konseyi, Başkan, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı