Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 19:55
 
Esenyurt ,SS 113 Nolu Kooperatifi Yücel Tanışı Yeniden Baykan Seçti
29 yıl önce kurulan 28 yıldır hizmet veren Esenyurt ,SS 113 Nolu Esenyurt Minibüs Esnaf Kooperatifi ilk olarak tek liste olarak seçime gitmesi herkesin taktirin topladı.
İstanbul Haberi
Esenyurt ,SS 113 Nolu Kooperatifi Yücel Tanışı Yeniden Baykan Seçti

29 yıl önce kurulan 28 yıldır hizmet veren Esenyurt S.S. 113 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ilk olarak tek liste olarak seçime gitmesi herkesin taktirini topladı.
Esenyurt, SS 113 Nolu Esenyurt Minibüs Esnaf Kooperatifi genel kurul yaptı Yücel Tanış yeniden başkan seçildi.
Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan, çok üst seviyede katılım olan Esenyurt S.S. 113 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 28.Genel kurulda tek liste olarak seçime gedildi, mevcut başkan Yücel TANIŞ yeniden başkan seçildi. 
17.06.2021 Perşembe günü yapılan yoğun katılım ve ilgini yaşandığı genel kurulun Divan Başkanlığına Yılmaz Şen, Başkan yardımcılığına Efrail Çifçi, Katip üyeliğine Musa Aktemur Hakim Akdoğan getirildi
1989 yılında kuluna ve bu güne kadar yapılan 27 genel kurulda sürekli çekişmeler tartışmaların yaşandığı olumsuzları arkada bırakarak birlik ve beraberliğin sağlandığı 28. Genel kurulda yaşanması toplum tarafından taktirle karşılandı.
Genel Kurulda Renkli Simalar Vardı
Genel kurula Esenyut Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, İBB Genel Koordinatörü Coşkun Tanış, Ardahan Kültürevi Başkanı Efrail Çifçi adını yazamadığımız, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, meclis üyeleri, muhtarlar, Esenryut'tun renkli simaları ve 113 Nolu taşıyıcılar Kooperatifin esnafları katıldı.
Başkan Yücel Tanış Teşekkür Etti
Genel kurulun açılışında konuşan Esenyurt S.S. 113 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yücel Tanış yoğun katılım ve ilgiden dolayı konuk ve esnaf arkadaşlarına teşekkür etti. 
Bir yıldır yönetim kurul arkadaşlarıyla esnafın sorununu çözmek için yoğun çaba gösterdiğini dile getiren Esenyurt S.S. 113 No.lu Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Yücel Tanış konuşmalarını şöyle sürdürdü; 27 yıldır çok çekişmeli ve tartışmalı geçen genel kurullarımızın sonunda bu gün yaptığımız genel kurulumuzun birlik ve beraberlik içinde geçmesine katkı sunan bütün esnaf arkadaşlarına teşekkür ediyoruz.
Yönetim kurulu arkadaşlarımızla çok uyumlu çalıştığımız için çok güzel hizmetler yaptık Pandemi sürecini esnafımızla dayanışma içerisinde bu güne kadar sürdürdük.
Kafanızı ağırtmadan bütün hizmetlerimizi anlatmayacağım ama bir kaç önemli hizmetlerimizden bahsedeceğim.
Bizim esnafımızın en önemli görevi yolcularına kaliteli hizmet vermektir. Bu nedenle biz Şoför esnafının Esenyurtlu vatandaşlara iyi ve saygılı bir şekilde hizmet vermesi için Uzman arkadaşlarla eğitim seminerleri verdik. Bu sayede çok başarılar elde ettik.
İstanbul’da il Akıllı Durak yaptık
Yine yönetim kurulu olarak Yolcularımıza kaliteli hizmet vermek için İstanbul’da ilki gerçekleştirerek “AKILLI DURAK” yaptık. Bu sayede çok verim aldık
İki Durak Kazındırdık
Sürekli artan Esenyuyrt halkına iyi hizmet etmek için UKOME’den iki durak alarak hizmette başladık.
      Duraklarımızın elektrik su gibi önemli sorunlarını çözdük. En önemlisi esnaf içindeki birlik beraberliği sağlayarak İstanbul’da örnek bir kuruluş olduk.
Başkan Bozkurt, Birlik Ve Beraberliğe En Çok İhtiyaç Duyduğumuz Bir Süreç
Daha sonra mikrofona davet edilen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt’ta ‘Sarı Minibüsler’ olarak bilinen “Burada birlik ve beraberliğin sağlanmış olması, tek aşamada hep beraber bir yönetim çıkarmış olmanız bence çok ama çok değerli” diyerek birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. 
Ülkemiz ve dünya çok önemli bir süreçten geçiyor. Yoklukların, zorlukların, hastalıkların, pandeminin ve ekonomik krizlerin içinden geçiyoruz. 
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir süreç, Esenyurtluların ileride daha mutlu, huzurlu olabilmesi her türlü desteği vereceğini söyledi.
Tek Liste Olarak Seçime Gidildi
Konuşmaların sonunda tüzük gereği maddeler okunup onaylandıktan sonra tek liste olarak seçime gidildi mevcut başkan Yücel Tanış yeniden başkan seçildi.
Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Şu İsimlerden Oluştu
Yücel Tanış Başkan seçilirken yönetim kurulu üyeliğine Eyüp Kuş, Habip Akdemir, Yıldırım Düz, İsmail Çifçi, Cemal Akdemir, İrfan Akdemir Türkeş Ülbeyi seçildiler.
Burhan AYDIN/Esenyurt/Serhat Birikim
Kaynak: Editör:
Etiketler: Esenyurt, ,SS, 113, Nolu, Kooperatifi, Yücel, Tanışı, Yeniden, Baykan, Seçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı