Haber Detayı
28 Mart 2021 - Pazar 23:19
 
Göle Esenboğaz (Kelpikör) Köyü Genel Kurulunu Yaptı
Ardahan ili Göle ilçesi Esenboğaz (Kelpikor) Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği 1. Olağan Genel kurulunu yaptı. Nimet Civan KOÇ tekrar başkan seçildi .
İstanbul Haberi
Göle Esenboğaz (Kelpikör) Köyü Genel Kurulunu Yaptı

Göle Esenboğaz (Kelpikor)Köyü Kültür Derneği Genel Kurulunu Yaptı

Ardahan ili Göle ilçesi Esenboğaz (Kelpikor) Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği 1. Olağan Genel kurulunu yaptı. Derneğin kurucu başkanı olan Civan Nimet KOÇ oybirliği ile tekrar başkan seçildi.

Dernek merkezinde yapılan 1. Olağan Genel kurulun Divan Başkanlığına Alican Demir, Katip üyeliğine Haydar Taş, Kemal Erven ve Aytekin Lütfüoğlu getirildi.

Tüzük gereği saygı duruşuyla başlayan programda çoğunluk sağlanınca genel kurula geçildi.

BAŞKAN KOÇ TEŞEKKÜR ETTİ

Genel kurula yoğun katılım ve ilgiden dolayı konuk, hemşehri ve köylülerine teşekkür eden mevcut Dernek Başkanı Civan Nimet KOÇ,  derneğin 2 yıl içerisinde yaptığı hizmetleri sıraladı.

Örgütlülüğün ne kadar önemli olduğunu dile getiren Başkan Civan Nimet KOÇ konuşmalarını şöyle sürdürdü:

Derneğimizin kurulduğu günden bugüne köy halkımızın derneğe olan ilgisi ve birlik beraberlik ruhuyla hareket etmesi derneğimizi başarıya ulaştırmıştır. Bölgenin en güçlü köylerinden biri olan Kelpikor'un yeni yönetimiyle daha da ilerleyeceğini inancım tamdır; dedi.

Tüzük gereği maddeler okunup onaylandıktan sonra seçime gidildi. Tek aday olduğundan dolayı mevcut başkan Civan Nimet Koç önderliğinde tek liste olarak seçime gidildi. Civan Nimet Koç oybirliği ile tekrar başkan seçildi.

YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Civan Nimet KOÇ dernek başkanlığına seçilirken yönetim kurulu üyeliğine;

Bahattin DEMİR, Vehpi TAŞ, Taşkın ERVEN, Vedat ENCİ, İsmail DEMİR, Harun ENCİ, Aytaç TAŞ ve Adem AKÇAY Uğur TAŞ Seçildiler.

Ayten ALKAŞI/avcılar/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göle, Esenboğaz, (Kelpikör), Köyü, Genel, Kurulunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı