Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 04:22
 
Hemşehrimiz Dekan Alaattin Fırat Şentürk’ü kaybettik.
Doğuş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığını yapan Fenerbahçe Üniversitesi Daire Başkanı Alaattin Fırat Şentürk’ün kaybı tüm hemşehrilerini, dostlarını, arkadaşlarını ve sevenlerini yasa boğdu.
İstanbul Haberi
Hemşehrimiz Dekan Alaattin Fırat Şentürk’ü kaybettik.

Ardahan Derneğinin Onursal Başkanı Cevdet Şentürk’ün oğlu, Doğuş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığını yapan Fenerbahçe Üniversitesi Daire Başkanı Alaattin Fırat Şentürk’ün kaybı tüm hemşehrilerini, dostlarını, arkadaşlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Eğitim camiasında her geçen gün yeniliklerle toplumun karşısına çıkan Eğitim camiasının başarılı ismi, evladımız Alaattin Fırat Şentürk, ani aramızdan ayrılışı yürekleri yaktı.

29 NİSAN’DA DEFNEDİLECEK.

45 Yaşında Genç yaşta, hayatının baharında Corona virüsten dolayı yaşama veda eden Alaattin Fırat Şentürk’ün cenazesi 29 Nisan’da bir aksilik olmazsa ikini namazından sonra saat 16.30'Da yapılacak bir cenaze töreninden sonra Kartal Soğanlık’ta Corona virüs kuralları çerçevesinde son yolculuğun uğurlanacak.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Bölgemizin önemli değerlerinden eğitimci Alaattin Fırat Şentürk’e Allahtan rahmet, yakınlarına ve Şentürk Ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

İRTİBAT

Kardeşi Derya Şentürk    GSM:  0533 583 34 49

Kardeşi Gökhan Şentürk GSM:  0532 713 51 48

Cenaze törenin alakalı bilgiyi paylaşacağız

Yağmur KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hemşehrimiz, Dekan, Alaattin, Fırat, Şentürk’ü, kaybettik.,
Yorumlar
Haber Yazılımı