Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 14:04
 
Koca çınar Yıldırım Budak hayatını kaybetti.
Çevresinde sevilen, sayılan gönül dostu Yıldırım Budak yaşama gözlerini yumdu.
Ardahan Haberi
Koca çınar  Yıldırım   Budak hayatını kaybetti.

Çevresinde sevilen, sayılan gönül dostu Yıldırım Budak yaşama gözlerini yumdu.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Yıldırım  Budak bu sabah Kars Harakani Devlet hastanesinde rahatsızlandı bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, arkadaşlarını, yakınlarını, dostlarını, sevenlerini ve ailesini derin üzüntü içerisi de bıraktı

Aramızdan ayrılırken güçlü akraba ilişkileri, unutulmaz dostlukluk ve arkadaşlık, komşuluk kültürü, memlekete ve hemşehrilerine hayırlı evlatlar bıraktı.

Ardahan İli Göle ilçesi Okçu köyünün sevilen siması Gazetemizin kurucusu Televizyon Programcısı Mustafa Küpeli'nin damadı,

İs adamı İbrahim Budak'ın, Türk havayolları Şefi Zuhal Budak’ın Göle Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı şefi Ünal Budak'ı, Nihal Demiri,  Züleyha Öztürk’ün ve Pervin Yılmaz'ın babası Yıldırım Yılmaz Budak’ın yeri asla doldurulamayacak.

Giderken arkasında bir sürü güzellikler bırakan merhum Yıldırım  Budak'ın cenazesi 19 Ekim Salı günü Okçu Köyü camisinde kılınacak ikindi namazından sonra Okçu köyü mezarlığında toprağa verilecek.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak Merhum Yıldırım  Budak'a Allahtan rahmet yakınlarına budak ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Şanlıbey Alabay-Payroz Durak-/Göle/Serhat Birikim Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koca, çınar, , Yıldırım, , , Budak, hayatını, kaybetti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı