Haber Detayı
24 Ağustos 2021 - Salı 14:20
 
Mehmet Yılmaz, Ankara'da Hayatını Kaybetti
Ardahan Göle B. Altunbulak köyünün sevilen siması Yılmaz Ailesinin aile büyüğü, Güzel insan Merhum Mehmet YILMAZ Ankara'da toprağa verildi.
Ankara Haberi
Mehmet Yılmaz, Ankara'da  Hayatını Kaybetti

 Ardahan Göle B. Altunbulak köyünün sevilen siması Yılmaz Ailesinin aile büyüğü, güzel insan Merhum Mehmet YILMAZ Ankara'da toprağa verildi.

Çevresinde sevilen, sayılan İşadamı Savaş YILMAZ'ın babası merhum Mehmet YILMAZ geçirdiği bir rahatsızlık sonucu yaşama gözlerini yumdu.

 73 Yaşında Ankara'da hayata gözlerini yuman  bölgenin  kanaat önderlerinden Mehmet YILMAZ göçüp giderken arkasında iyi bir aile büyüklüğü, unutulmaz dostluklar, arkadaşlıklar, güçlü hemşehri kültürü, vatana, bölgesine ve hemşehrilerine vefalı evlatlar bıraktı.

 Ankara'da sevilen sayılan işadamı Savaş YILMAZ'ın babası Mehmet YILMAZ'ın cenaze törenine, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri bürokratlar, işadamları, Kars Ardahan Iğdır'lı  hemşehrileri, B. Altunbulak  köylüleri, yakınları, dost ve arkadaşları katıldı.

Giderken arkasında bir sürü  güzellikler bırakan Merhum YILMAZ'ın Cenazesi Karşıyaka  Camiisinde kılınan öğle namazından sonra Corona virüs kurulları çerçevesinde yoğun kalabalık eşliğinde Karşıyaka mezarlığında defin edildi.

Serhat Birikim Medya Gurubu olarak  Merhum Mehmet  YILMAZ'a Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Yılmaz  ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Sırrı ARPAÇ/Ankara/Serhat Birikim Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Yılmaz,, Ankara'da, , Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı