Haber Detayı
14 Ağustos 2021 - Cumartesi 00:53
 
Memleket Partisi'nde merkez ilçe kongreleri de tamam...
Erzurum’da genç İl Başkanı Serhat Can Eş önderliğinde hızlı bir biçimde teşkilatlanan Memleket Partisi, ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor. Çat,Horasan, Hınıs ve Şenkaya ilçe kongrelerini yapan Memleket Partisi, bugün Merkez ilçeler Yakutiye, Palandöken ve Aziziye ilçesinde ilçe başkanlarını seçti.
Erzurum Haberi
Memleket Partisi'nde merkez ilçe kongreleri de tamam...

Erzurum’da genç İl Başkanı Serhat Can Eş önderliğinde hızlı bir biçimde teşkilatlanan

Memleket Partisi, ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor.

Erzurum’da genç İl Başkanı Serhat Can Eş önderliğinde hızlı bir biçimde teşkilatlanan Memleket Partisi, ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor. Çat,Horasan, Hınıs ve Şenkaya  ilçe kongrelerini yapan Memleket Partisi, bugün  Merkez ilçeler Yakutiye, Palandöken ve Aziziye  ilçesinde ilçe başkanlarını seçti. 

Memleket Partisi’nde merkezdeki üç ilçede kongre heyecanı yaşandı. Bu gün Yakutiye, Palandöken ve Aziziye ilçe kongreleri gerçekleştirildi.  Yakutiye’de Ekrem Ekmekçi, Palandöken’de Murat Yıldız ve Aziziye’de Ömer Faruk Badur tek liste halinde seçime giderek başkanlığa seçildiler.  

Memleket Partisine olan ilginin her geçen gün arttığını kaydeden Memleket Partisi İl Başkanı Serhat Can Eş, salonda yaptığı konuşmada  ''iki ay gibi kısa bir sürede bu aşamaya gelmemiz, bizim en büyük mutluluk kaynağımız olmuş, gelecek ile ilgili umutlarımızı artırmıştır. İlçe kongrelerimizi tamamladıktan sonra bir an önce il kongremizi yaparak. Sahaya inmek istiyoruz. Sadece seçim zamanları değil her zaman Erzurumlularla birlikte olacağız. Samimi bir biçimde dertleriyle dertlenecek, mutlulukları ile mutlu olacağız. Geldiğimiz nokta göstermiştir ki bu iktidarında, basiretsiz bu muhalefetinde sonu gelmiştir. İktidar ve muhalefetin tek alternatifi Genel Başkanımız  Muharrem İnce, liderliğindeki Memleket Partisi kadrolarıdır. Bu gün coşkuyla salonumuzu dolduran sizlere söz veriyorum. Bu şehri de bu ülkeyi de vatanını seven Atatürk sevdalısı, değerlerinden taviz vermeyen, kimsenin boyunduruğuna girmeyen  bizler yöneteceğiz."dedi...

 

AHMET TUNAHAN AKTÜRK | SERHAT BİRİKİM

Kaynak: Editör:
Etiketler: Memleket, Partisi'nde, merkez, ilçe, kongreleri, de, tamam...,
Yorumlar
Haber Yazılımı