Haber Detayı
22 Nisan 2021 - Perşembe 01:07
 
Milletvekili Atalay, Ak Parti Siyası ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı oldu
24. 25. 26. ve 27. Dönem Ardan Milletvekili ve İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Türk Grubu Başkan Prof. Dr Orhan Atalay, Ak Parti'de Siyasi ve Hukuk İşleri Genel Başkan Yardımcısı oldu.
Ankara Haberi
Milletvekili  Atalay, Ak Parti Siyası ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı oldu

24. 25. 26. ve 27. Dönem Ardan Milletvekili ve İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Türk Grubu Başkan Prof. Dr Orhan Atalay, Ak Parti'de Siyasi ve Hukuk İşleri Genel Başkan Yardımcısı oldu.

 60. Hükümette Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, 61. Hükümette Gümrük ve Ticaret Bakanı ve Rize Milletvekili Hayatı Yazıcı'nın Başkan olduğu Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcılığına  seçilen İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Türk Grubu Başkanı Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay,  AK Parti’de görev yapmış 7 isimle birlikte AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

AK PARTİ SİYASI VE HUKUK İŞLERİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı, MKYK Üyesi 23. Dönem Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, MKYK Üyesi Anayasa Hukukçusu Mehmet Ali Zengin, 24, 25, 26 ve 27. Dönem Ardahan Milletvekili ve İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Orhan Atalay, 22,23 ve 27. Dönem Bayburt Milletvekili Fetani Battal, 26. Dönem Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, 23. Dönem Bursa Milletvekili Mehmet Tuncak ve 4 ve 5. Dönem MKYK üyesi Zeynep Alkış da başkan yardımcılığı görevine getirilen isimler oldu.

Sırrı ARPAÇ/Ankara/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milletvekili, , Atalay,, Ak, Parti, Siyası, ve, Hukuk, İşleri, Başkan, Yardımcısı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı