Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 08:36
 
Milli Eğitim Müdürü Kurtuluş İlkokulunu Ziyaret Etti
Göreve geldiği günden bugüne, bulduğu her fırsatta uzak - yakın demeden Iğdır’ın okullarını ziyaret eden, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Merkez Kurtuluş İlkokulunu ziyaret etti.
Iğdır Haberi
Milli Eğitim Müdürü Kurtuluş İlkokulunu Ziyaret Etti

 Göreve geldiği günden bugüne, bulduğu her fırsatta  uzak - yakın demeden Iğdır’ın okullarını ziyaret eden, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Merkez Kurtuluş İlkokulunu ziyaret etti. 

Serdar Unsal/Serhat Birikim/Iğdır         

 Kurtuluş ilkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okulu gezerek okul idarecilerinden, öğretmenlerden okulun ve öğrencilerin durumu ile ilgili bilgi alarak derslere girip öğrencilerle sohbet etti.
Pandemi kuralları içinde sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Hakan Gönen,”Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Maske, mesafe, temizlik kurallarına uyalım. Coronavirus belirtisini htiğimizde kendimizi izole ederek gerekli tedbiri alalım ve yakın çevremize bulaştırmayalım. Öğretmenlik mesleğinin özünde fedakarlık vardır. Bu süreçte öğretmenlerimizde fedakarca çalışarak öğrencilere bir şeyler vermeye gayret ediyor.”dedi.

  Sınıfta öğrencilerle derse katılan Milli Eğitim Müdürü Gönen, onlara çeşitli sorular sorarak sohbet etti. Gönen,Öğrencilere, maskelerini çıkarmamalarını maske, mesafe,temizlik kuralına uymalarını isteyerek haftada 2 günde olsa okulda olmalarının faydalı olduğunu ders çalışmalarını en çokta kitap okumaları yönünde tavsiyede bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Kurtuluş, İlkokulunu, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı