Haber Detayı
27 Ekim 2021 - Çarşamba 22:20
 
Sait ATALAY; Etimesgut İlçesi İçin Hizmet Ediyoruz.
CHP Etimesgut Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekilli ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Sait ATALAY, Etimesgut ve Ankara Büyükşehir Belediyesi arasında da köprü vazifesi görevi yapıyor.
Ankara Haberi
Sait ATALAY; Etimesgut İlçesi İçin Hizmet Ediyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Etimesgut Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekilli ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Sait ATALAY, Etimesgut ve Ankara Büyükşehir Belediyesi arasında da köprü vazifesi görevi yapıyor.

Serhat Birikim Gazetesinin kurucusu ve KAÇKAR TV Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Küpeli Etimesgut Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekilli ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Sait ATALAY'ı makamında ziyaret etti.

            Ziyaretten çok mutlu olduğunu dile getiren CHP Gurup Başkan vekili Ankara Büyükşehir Sait ATALAY, hemşehrisi gazeteci Mustafa KÜPELİ 'ye teşekkür etti.

Ziyarette, örnek bir halk belediyecilik anlayışıyla hizmet veren Ankara Büyükşehirde çözülecek, Etimesgut ilçesinin sorunlarını için gayret gösterdiklerini dile Atalay; Etemusgut ilçemizle alakalı götürdüğümüz bütün projelere Ankara Büyük şehir belediyesinden destek aldık. Dedi.

Etimesgut ilçe sınırları içerisinde ikamet etmekte ve çiftçilik yapan vatandaşlara, Pandemi dolayısıyla Etimesgut esnafına yapılan yardımlar gibi Etimesgut halkını yararına olan bütün projelerde Etimesgut Belediye Başkanımız Enver Demirel’ destek verdiğini söyledi.

Örnek hizmetleriyle Ankaralıların kalbine taht kuran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ'ın talimatıyla din, dil, ırk ve bölge ayrımı yapmadan hizmet etiklerini söyleyen Atalay, Ankara bizim dönemimizde aldığı hizmeti hiçbir zaman almadı dedi.

Sırrı ARPAÇ/Ankara/Serhat Birikim

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sait, ATALAY;, Etimesgut, İlçesi, İçin, Hizmet, Ediyoruz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı