Haber Detayı
14 Eylül 2021 - Salı 18:01
 
Sarıtaç ve Tepe Ailelerinin Düğünü Muhteşem oldu.
Bir süredir nişanlı olarak hayatlarına devam eden Fatma (Tepe) Sarıtaç ve Berkcan Sarıtaç'ın nikahlarını Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt kıydı.
Gündem Haberi
Sarıtaç ve Tepe Ailelerinin Düğünü Muhteşem oldu.

Bir süredir nişanlı olarak hayatlarına devam eden  Fatma (Tepe) Sarıtaç ve Berkcan Sarıtaç'ın nikahlarını Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt kıydı.

Görkemli bir düğünle dünya evine giren çiftleri kutlayan dostları, yakınlarının  takı marasimi saatler sürdü.

İstanbul Göle derneğinin önceki dönem Dernek Başkanı Bülent Srıtaç'ın oğlu Gazeteci Mustafa Küpelinin yeğeni  Fatma (Tepe) Sarıtaç ve Berkcan Sarıtaç'ın  düğününe yoğun katılım olunca izdiham yaşandı.

            11 Eylül'de Esenyurt Belediyesi Nikah sarayında muhteşem bir düğünle evlenen gelin hanım Fatma Tepe, ve damat  Berkcan Sarıtaç'ın annesi Sema  Sarıtaç ve Bülent Sarıtaç konuklarını kapıda karşılarken düğün boyunca bütün konuk ve misafirlerle tek tek ilgilendikleri gözlerden kaçmadı.

Bölgen En Büyük Düğünü Olarak Hafızalar Kazıldı.

            Mutlu bir yuva kurmak için yola çıkan Tepe ailesinin güzel kızı Fatma (Tepe) Sarıtaç, Sarıtaç ailesinin yakışıklı delikanlısı Berkcan Sarıtaç'ın düğününe yoğun katılımdan dolayı izdiham yaşandı için bölgenin en büyük düğünü olarak hafızalara kazıldı.

            Uzun süre konuşulacak, çok renkli simaların katıldığı, binlerce çelenin gönderildiği düğün törenine,  Esenyurt Belediyesi Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı, Selçuk Günerhan', Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemal Güneysu,  Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Veysel Bal, Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Halis Şimşek, Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Belgin Oflazoğlu,  Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayrettin Babahan, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyeleri, Esenyurt Belediyesi Amirleri, Müdür ve Esenyurt Belediyesi çalışma arkadaşları,  Siyasi Parti Temsilcilerin, Muhtarlar, Bürokratlar, İşadamları, dost arkadaşları ve binlerce Esenyurt'lu, Kars Ardahan Iğdır Göleli hemşehrileri,  dostları arkadaşları katıldı.

            Çok seviyeli geçen düğünde  katılımcılar saatlerce halay çekerek stres attılar.

            Serhat Birikim Medya Gurubu olarak, Fatma ve Berkcan çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz

Yağmur KÜPELİ/İstanbul/Serhat Birikim

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıtaç, ve, Tepe, Ailelerinin, Düğünü, Muhteşem, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı