Yazı Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 21:51
 
UYUŞTURUCU = KİMYASAL SALDIRI
Öztürk Karahan- BAĞDER - Avcilar'da Business Manager
serhatbirikim
 
 

Değerli Dostlar, BAĞDER Bağımlılıkla Mücadele Derneği olarak, her hafta bu sayfada bağımlılıkla alakalı gerçek, koruyucu ve sahadan bilgilerle sizlerle olacağız.
BAĞDER 
2017 senesinde Avcılar merkezli kurulmuş olan bir STK dır. Kuruluş amacı, toplumu her türlü bağımlılığa karşı koruyacak bilgi kalkanını oluşturmak olan derneğimizin kısa zaman içerisinde İstanbul'da Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Bahçelievler, Ataşehir ilçeleri ile birlikte Tekirdağ İl, Çorlu İlçe, Antalya İl Temsilciliklerimizi oluşturduk. Ayrıca Azerbaycan Temsilciliğimizle yurt dışında da BAĞDER olarak temsil edilmeye başladık. 
Dernek olarak eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımızın yanında, tedavi olmak isteyen bağımlı arkadaşlarımıza da çabuk ve etkili yönlendirme ve rehberlik hizmetlerimizle büyük destekler sunmaktayız.
Kültür Sanat Komisyonu, Hukuk Komisyonu, Gençlik Komisyonu, Kadın Komisyonu, Spor Komisyonlarımızla her alanda sahada etkinlikler yapmakta olan derneğimizin YAPTIĞI BÜTÜN HİZMETLER TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

Bugünkü İlk Yazımız

UYUŞTURUCU = KİMYASAL SALDIRI

Savaşın şekli, düşmanın bizim üzerimizdeki emelinin ve kininin büyüklüğünü göstermektedir.
Bölücü faaliyetlere açık ve en üst perdeden destek veriyorlar bir kere, 
UYUŞTURUCU
Evet uyuşturucu denilen (son zamanda üretilen kimyasal uyuşturuculara bakarsak, kimyasal bir silah) silahları ile gençliğimizi yok etmeye çalışmaktadırlar. 
Gençlik bağımlı oldu mu artık kıpırdayamaz hale gelecektir. Bağımlı bir gençlik, öncelikle uyuşturucu satıcısı olacaktır ki bu yeni yetişmekte olan diğer çocuklarımız için büyük tehlikedir. Bu bağımlı gençlik aynı zamanda hırsızlık, gasp, fuhuş gibi suçlara da bulaştırılarak suçlu ve aranan, korkak kaçak bir gençlik oluşturuluyor. Bu suçlara bulaşmış olan gençler de devletten kaçayım derken tuzağın taa dibine düşüyorlar. 
Bu durumda milletçe çok uyanık olmamız, bu hain emellere karşı topluca bir set çekmemiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızı korumamız lazım. 
BU NEDENLE DEVLET MİLLET EL ELE UYUŞTURUCUYA HAYIR demeliyiz. Bu lafta kalmamalı ve eyleme geçilmelidir...

İNSANA SONSUZ, BAĞIMLILIĞA SIFIR TOLERANS....

 
Etiketler: UYUŞTURUCU, =, KİMYASAL, SALDIRI,
Yorumlar
Haber Yazılımı